• г. Винница, ул. Хмельницкое шоссе, 2А
 • Пн-Пт: 08:00-17:00, Сб: 09:00-13:00
 • (067) 672-62-96

Мінітрактор Автомото

Заповніть форму для отримання консультації

Заповніть форму для отримання консультації

Досвід та широкий асортимент

На ринку мінітракторів з 2004 року. Широкий вибір доступних для покупки мінітракторів

Гарантія та сервіс

Гарантія на всі мінітрактори – 12 місяців

Доставка, тест-драйв, оплата

Доставка в будь-яку точку України протягом 1 дня, оплата лише після отримання товару і тест-драйву

З метою спростити виробничі процеси в аграрній промисловості, інноваційні технології добралися і до компаній-виробників аграрної спецтехніки. Якщо раніше власники ділянок землі до 2-3 га і співробітники аграрних і комунальних підприємств виконували с/г роботи вручну, то зараз вони з легкістю виконують те ж саме за допомогою різної аграрної техніки. І якщо ще кілька десятків років тому агротехніку могли дозволити собі лише великі підприємства, то зараз, у зв'язку з розвитком даної галузі, кожен має можливість її купити.

Проте, для більшості жителів сільської місцевості купувати великий трактор немає сенсу, і на це є кілька причин: по-перше, трактор - задоволення недешеве, по-друге, в кращому випадку він буде використовуватися лише кілька разів на рік. Раніше люди виходили з положення і брали трактор в оренду на пару днів навесні та восени, або наймали людину, у якого він був. Але зараз з'явилося більш раціональне рішення - придбати мінітрактор.

Зараз і підприємства, і приватники з задоволенням використовують мінітрактори, які виконують широкий спектр функцій завдяки поєднанню з великою кількістю навісного обладнання. Важливо, що така компактна малогабаритна техніка набагато більш маневрена, мобільна і стійка на невеликих ділянках землі. Головними перевагами є невибагливість до якості палива, невелика витрата і ціна, яка набагато нижче повногабаритних братів (від 2 800 $). До того ж мінітрактор можна зберігати в гаражі, так як він не займає багато місця.

Перелік функцій мінітрактора:

 1. оранка поля;
 2. розпушування грунту;
 3. посадка рослин;
 4. посів насіння;
 5. прибирання корнеплодів;
 6. полив;
 7. розбризкування добрив;
 8. заготівля сіна;
 9. збір врожаю;
 10. садово-паркові роботи;
 11. очищення території (від снігу та сміття);
 12. комунальні роботи;
 13. будівельні роботи.

Кожен власник земельної ділянки мріє мати в своєму розпорядженні дану спецтехніку. З її допомогою обробка угідь виконується в рази швидше, а робота приносить задоволення.